Tłumaczenia Przysięgłe

Biuro Tłumaczeń Przysięgłych

Tłumaczymy wszystkie języki świata

Od ponad 15 lat rozwijamy się w zakresie tłumaczenia dokumentów. Przez lata wypracowaliśmy metody i jakość naszych usług. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami - tłumaczami przysięgłymi, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz nagromadzonej w ciągu kilkunastu lat wiedzy dostarczamy naszym Klientom usługi translatorskie na najwyższym poziomie. Przestrzegamy wszelkich rozporządzeń i przepisów, mających zastosowanie w branży translatorskiej.

Rejestracja Pojazdów

Rejestracja Pojazdów z Polski i zagranicy

Świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę czynności związanych z dokumentacją pojazdów w Wydziale Komunikacji. Stawiamy na nowoczesne i szybkie rozwiązania. Dokonujemy wszelkich formalności urzędowych związanych z Twoim pojazdem.

AKCYZA - podatek akcyzowy

Akcyza od samochodów sprowadzanych z Unii Europejskiej

Pomożemy, doradzimy, wykonamy wszekie czynności

Podczas przemieszczenia samochodu na teren Polski powstaje obowiązek podatkowy w zakresie ustawy o podatku akcyzowym. W związku z tym pomagamy dopełnić wszelkich formalności we właściwym urzędzie w celu uzyskania zaświadczenia o zapłaceniu podatku akcyzowego potrzebnego do rejestracji pojazdu. Szybko, sprawnie i bez zbędnych uciążliwych procedur. Służym również doradztwem. Nasze doświadczenie budujemy od 2003 roku. Posiadamy ogromną wiedzę i zaplecze, gwaratujące odpowiednie zabezpieczenie interesów naszych klientów. Dzięki nam oszczędzisz czas, nerwy i pieniądze.

Fiche d'identification du vehicule

Rejestracja bez francuskiego dowodu rejestracyjnego

Wiele pojazdów z Francji sprzedawanych jest bez dowodu rejestracyjnego. Zamiast dowodu rejestracyjengo kupujący otrzymuje dokument o potocznej nazwie "fiszka" - " Fiche d'identification du vehicule " co uniemożliwia rejestrację pojazdu w Polsce. Opracowaliśmy prawne rozwiązanie, dzięki któremu rejestrujemy pojazdy sprowadzine z Francji bez dowodu rejestracyjnegom na tzw. "fiszkę". Zarejestrujemy twój pojazd w ciągu 24 godzin.

Kontakt

Zapraszamy do współpracy